HSV MAKİNE

Ana sayfa > HSV MAKİNE

Hakkımızda

HSV Makine Kayseri Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2 si açık 5000 m2 si kapalı tesislerinde hizmet vermektedir. HSV Makine’nin üretim konusu çeşitli şekil ve ebatlarda bims ve beton blok makineleri olup bu makinelerin kalıpları ile teknolojik gelişimini sağlama amaçlı vibrasyon teknolojilerinin üretimidir. HSV Makine geliştirdiği ve arge çalışmalarını yürüttüğü bu işler doğrultusunda sektörüne öncülük etmektedir.HSV Makine’nin üretimini gerçekleştirdiği bims ve beton blok makineleri tam otomatik, yarı otomatik ve manuel olarak her türlü üretim prosesine cevap verebilmektedir. 

Üretim

Eksiksiz ve özelleştirilebilir blok makinlerinde uzmanlaşan HSV benzersiz ve yüksek kalitede tesisler tasarlar. Hammaddeye başlayan süreç ürün paketlenmesine kadar HSV tarafından tasarlanır. Özel tasarım ve benzersiz özelliklerle donatılmış yeni nesil blok makinelerimiz katma değeri yüksek yeni ürünler üretmek ve yenilikçi süreçler geliştirmede size destek olan endüstriyel bir ortak. Üretim birimi HSV tarafından geliştirilimiş kontrol arayüz sayesinde operatörün üretim döngüsünü kolay hızlı ve akıcı şekilde yapmasına olanank tanır . Operatör üretim parametrelerini ayarlamak ve görüntülemek için 32" ekran net kapsamlı olarak manuel veya otomatik modda değiştirilmesine olanak tanır .Makine ayarları hafızaya alınır ve üretim reçetesi kaydedilebilir, buda ürünlere göre parametrelerin otomatik olarak geri çağrılmasını sağlar .

Vibrasyon

Yüksek performanslı ve patentli bir titreşim sistemi olan vTronic ile donatılmış HSV V serisi blok makineleri yüksekliği eşit ve hassas bir şekilde sıkıştıracak titreşim teknolojisi ile donatılmıştır.

  • Eşit yoğunlukta ürün
  • Daha az çimento ile yüksek dayadım 
  • Düşük işletme maliyeti sunar 
  • Ürün dansitesi ayarlanabilir 
  • Zayıf ürün çıkması engellenir
  • Ömrü kayışlı sistemlere göre çok daha yüksektir 
  • Dur kalkları engeller üretim verimliliği sağlar